Loading Sündmused

Kõik

Laste jooga õpetajate koolitus 2022

märts 12 - august 14, 2022
Laupäev
9:00 e.l. - 5:30 p.l.
Taiji Klubi Pärnu mnt 102
Tallinn, Eesti

Laste jooga õpetajate koolitus

Jooga õpetuste edasijagamine lastele on suur au ja kingitus ning nende kasvamisele ja avardumisele olemas olemine ning neile ruumi hoidmine on parim viis, kuidas ise panustada vaimselt ja füüsiliselt tervete inimeste kujunemisele.

Meie laste jooga õpetajate koolituse programm on orienteeritud just Sulle, kes Sa juba tegeled lastega või plaanid seda teha tulevikus kas siis isiklikus või tööalases plaanis. Seega tere tulemast nii Sina, kes sa seda infot hetkel loed, kui ka kõik vanaisad- vanaemad, emad-isad, onud-tädid, õpetajad, psühholoogid, ringide juhendajad, lastega tegelevad spetsialistid, ürituste korraldajad, treenerid. Teekond meiega sobib ette võtta ka siis, kui lihtsalt soovid paremat kontakti iseendaga, rohkem helgust, mängulisust, kergust, rõõmu ja küllust oma igapäevaellu ning tugevdada oma vaimset ja füüsilist tervist.

Koolituse oleme kokku pannud lähtudes nii Universumi iidsetest tarkustest, kundalini jooga õpetustest kui ka isiklikest kogemustest ning on jõukohane igaühele. Pluss eelnev kogemus joogast ei ole oluline, sest meie koolituse raames teeme läbi ka kundalini jooga baaskoolituse.

Oma kogemusi ja teadmisi jagavad:

Teemad, mida koolituselt oodata:
*Kundalini jooga baaskoolitus
*Humanoloogia, joogalik eluviis
*Elutsüklid
*Rasedus, sünd ja esimesed 40 elupäeva
*Ema kui esimene õpetaja, isa kui teine õpetaja
*Lapsepõlv joogalikust vaatenurgast
*Lapse arengu erinevad etapid
*Sisemine laps
*Lastele sobivad hingamistehnikad ja asendid
*Erinevad lõdvestumistehnikad, visualiseerimine
*Liikumisega meditatsioonid, mantrad
*Tantsud, mängud, rituaalid
*Muinasjutud ja nende võluvägi. Lugude pajatamise kunst.
*Lapse kaasamine tunnis ja tema tähelepanu hoidmine
*Seesmise rahu loomine, shuniya
*Laste loovus ja kunstiteraapia
*Teadlik suhtlemine ja küllusteadvus
*Kuidas kavandada laste jooga tunde erinevas vanuses lastele
*Kuidas olla hea, inspireeriv ja edukas õpetaja, eeskuju.

400-akadeemilise tunni käigus omandad:
*teoreetilisi ja praktilisi teadmisi nii laste joogast kui kundalini joogast;
*nippe ja inspiratsiooni rõõmsate ja mänguliste töötubade korraldamiseks nii täiskasvanutele kui lastele;
*vahvaid ideid lastega ajaveetmiseks, sh laste ja noorte jooga tundide läbiviimiseks;
*ettevalmistuse õpetama lastele joogat vanuses kuni 18 aastat.

Lisaks:
*Enda sisemise lapsega kontakti leidmine ja selle hoidmine, haavatud sisemise lapse tervendamine;
*Spetsiaalsed kriyad ehk harjutuste seeriad ja meditatsioonid õpetajatele ja lastevanematele, et toetada eelkõige iseennast ja seeläbi ka teisi meie ümber;
*Õpid inspireerima lapsi keha, meele ja hinge tasandil;
*Õpid ise elama dharmilist elu;
*Tugevdad iseenda tervist, intuitsiooni, neutraalset meelt ja närvisüsteemi;
*Õpid tundma iseennast ja avama oma täispotentsiaali;
*Saad inspiratsiooni, kuidas saavutada majanduslik iseseisvus olles jooga õpetaja;
*Saad enesele juurde uue vaimse perekonna ehk toetava kogukonna teiste teadlike laste jooga õpetajate näol.

Tunnistused
Koolituse lõppedes saavad kõik osalejad nii eesti- kui inglisekeelse tunnistuse. Tunnistuse saamiseks on vajalik osa võtta kõikidest moodulitest (lubatud puududa üks moodul, mis tuleb järgi teha järgmise aasta grupiga) ning teha ja esitada iseseisvad praktikad ja kodutööd, milledeks on:

  1. Läbi teha kaks 40-päevast meditatsiooni koos päeviku pidamisega;
  2. Joonistada või maalida iga päeva kohta pilt oma tunnetest (kokku 30 pilti);
  3. Läbi viia vähemalt 10 laste jooga tundi ning esitada selle kohta päevik;
  4. Teooria küsimustele kirjalik vastamine;
  5. Essee (2-4 lehte), kus arutletakse selle üle, mida andis antudkoolitusiseendale kui osalejale;
  6. Koostada jooga tunnikavad kolmele erinevale vanusegrupile;
  7. Teiste laste jooga õpetajate tundide külastamine ja kaasategemine (kokku 10 tundi). Teiste õpetajate tundide külastamine ei kuulu koolituse kogumaksumuse sisse.

Toimumiskoht
Koolitus toimub vastavalt hetkeolukorrale riigis kas TaiJi Klubis Tallinnas ja/või Zoomis.

Koolituse kestvus ja toimumisajad
Koolituse kestvus on 6 kuud, mille jooksul toimub kaheksa kahepäevast auditoorset moodulit üle nädalavahetuseti, ja millest 50 % on auditoorset tööd ja 50% iseseisvat tööd. Koolitus toimub eesti keeles. Soovi korral on võimalik tellida lisatasu eest tõlge ka teistesse keeltesse.

Toimumisajad

I moodul 12.-13.03.2022
II moodul 26.-27.03.2022
III moodul 9.-10.04.2022
IV moodul 23.-24.04.2022
V moodul 7.-8.05.2022
VI moodul 21.-22.05.2022
VII moodul 4.-5.06.2022
VIII moodul 13.-14.08.2022
Koolituspäevad kestavad kell 9-17.30, millele eelnevad varahommikused joogapraktikad ehk Sadhanad.

Maksumus
Koolituse kogumaksumus on 2534 eurot. Hind sisaldab õpetusi, raamatut, tunnistust. Koolituse eest saab tasuda ka personaalse graafiku alusel. Hinnale lisandub taimne lõunasöök koos vahepaladega 8 eurot per päev. Niisamuti on võimalik kohapeal ka ööbida 10 eurot per öö.

Tagastamatu registreerumistasu 350 eurot (jääb koolituse kogumaksumuse sisse ja katab ära esimese mooduli), palume kanda MTÜ Laste Jooga arveldusarvele SEB-s: EE351010220210136220, et kindlustada enesele koht grupis. Selgitusse palume märkida: Laste jooga õpetajate koolitus 2022 ning osaleja ees- ja perekonnanimi.

NB! Kuna MTÜ Laste Jooga on alates 6.12.2019 ka Töötukassa koolituskaardi koolituspartneriks, siis on võimalik laste jooga õpetajate koolitusel osaleda ka Töötukassa toel. (https://www.tootukassa.ee/koolitused/koolitus/219285)

Koolituse lisainfo ja registreerumine
Lisainfot koolituse kohta saab kas: www.lastejooga.ee või Töötukassa kodulehelt või kirjutades kristel@lastejooga.ee

Koolitusele on vajalik eelregistreerumine. Palume seda teha hiljemalt 1.märstiks 2022 saates e-kirja: kristel@lastejooga.ee

* Juhime tähelepanu, et koolituse korraldajal on õigus teha koolituse parema toimimise nimel muudatusi nii aja, koha kui ka õpetajate osas jättes koolituse sisu ja mahu samaks. Koolituse kohta kogutakse kirjalikus vormis tagasisidet viimase mooduli ajal ja mis on soovi korral anonüümne.

Sündmuse andmed

Algus:
märts 12, 2022 @ 9:00 e.l.
Lõpp:
august 14, 2022 @ 5:30 p.l.
Sündmus kategooriad:
,

Toimumiskoht

Taiji Klubi
Pärnu mnt 102
Tallinn, Eesti
+ Google Map
Koduleht:
http://www.taijiklubi.ee