Eike Toomsalu:
Soovitan soojalt seda kursust kõigile, kes vähegi tegelevad või on plaanis tegeleda lastega.
See pole lihtsalt laste jooga kursus, selle imelise teekonna käigus saadakse vastused aastaid kestnud küsimustele laste, iseenda ning ümbritseva maailma kohta. Kursus on niivõrd avardav, et tajud kuidas toimub järjepidev teadlikkuse juurdevool.

Mulle väga meeldis see kuidas olid üles ehitatud kursuse moodulid. Õpetajatena olid kaasatud mitmed oma ala asjatundjad. Lahati huvitavaid teemasid ja rakendati uusi teadmisi praktikas. Kõik oli niivõrd põnev, et ei pannud tähelegi kuidas aeg lendas.Kursuse korraldaja Kristel teeb oma tööd suure südamega, mistõttu kursusel osalejad tundsid end täielikult hoituna. Kõik oli alati suurepäraselt organiseeritud.

Seda on raske sõnadesse panna milline tänutunne mind valdab, kui mõtlen läbitud kursusele. See on suur kingitus! Mul on nüüd lisaks praktilisele kogemusele ja uutele teadmistele ka toetav ja abivalmis jooga pere. Pole küsimust, millele ei leiduks vastust või lahendust. Oleme üks tervik ja selle jõud on niivõrd võimas.

Iga asi jõuab Sinu ellu täpselt õigel ajal. Kuula oma südant ja usalda.
Laste jooga on hea võimalus õppida tudma iseennast ning avardada oma teadmisi lapsikust ja mängulisest maailmast. Lisaks iseenda avastusretkele avastad sa neid imelisi väikseid hingi, kes on lõputult siirad, mängulised, särasilmsed ja valmis õppima. Laste jooga juhendajana on sul võimalus olla samal ajal eeskuju kui ka õppija rollis. Sa õpid nägema ja tajuma maailma tervikuna ning saad teada, kuidas sinu iga mõte ja tegu loob seda, mis sinu elus toimub ja kui suur võim on sinul endal olla otsustaja, mis sinu elus toimub. Sa oled see, mis on sinu sees ja kõik see, mis on väljaspool on tegelikult sinu sees. Mida rohkem armastust, headust ja siirust sa siia maailma saadad, seda rohkem õnne, tänulikkust ja headust kohtad oma elus. Sa õpid olema olemas just siin ja praegu!

 

Grete Sutrop:
Koolitus, mille jooksul ma sain olla laps, naine, jumalanna, inimene, haldjas, draakon, ema, laulja, tantsija, sõber, kunstnik ja kondiväänaja! Sain teada, et see kõik ja palju muud, on minus kogu aeg olemas! Absoluutselt KÕIK on meis alati olemas olnud, lihtsalt vahel mõni võime magab kuskil sügaval sees paksu teki all ja vajab väikest äratust!

Sain juurde julgust usaldada elu ja intuitsiooni ja lihtsalt olla vaba. Ja ausalt, kõik lihtsalt voolab ja särab!

Ja muidugi minu sisemine laps on nüüd palju julgem ja vabam ja käib minuga igal pool kaasas, aidates mul kõike toredat märgata ja igas asjas mängu näha! Mul on nii hea meel, et ma saan seda ka väikeste inimestega joogatundides jagada!
Üldiselt,  ma ei oskaks soovitada täiuslikumat koolitust!

 

Annika Kallasmaa:
Minu jaoks oli see uus ja huvitav kogemus, teistmoodi õppimine. Soovitan seda kursust teistele eelkõige selle pärast, et see on aeg iseendale (2 päeva nädalas). Kursusel on ägedad õpetajad ja sinuga ühtemoodi mõtlevad inimesed/kursusekaaslased, neil on samad tõekspidamised ja väärtushinnangud ning kõik on nagu üks suur pere. Lisaks saab toituda tervislikult.

Lastejoogakursusel õpid tundma iseennast ja oma võimeid, saad julgust ja indu tegutseda teistmoodi, leida uusi võimalusi ja minna muutustega kaasa. Lastejooga kursus annab sulle kaasa suure pagasi teadmisi ja oskusi, mida oled saanud läbi kogemuste. Need  teadmised ja oskused aitavad Sul elus paremini hakkama saada, ka iseenda ja oma lähedastega ning sind ümbritseva maailmaga; samuti avanevad sulle uued võimalused.

 

Monika Allert:
Kristeli lastejooga koolitus – seda on vaja kõigepealt sulle endale, et hakkaksid paremini tajuma oma kohta ja missiooni siin ilmas. Seejärel saad hakata andma teistele ja väga tänuväärne on jagada oma tarkusi edasi lastele, sest nemad on ju meie tulevik. Võta koolitust kui põhjalikku puhastuskuuri ja SPA protseduure, enda vormi viimist ja naeruteraapiat. Soovitan soojalt – Sa ei kahetse!

 

Lilian Anandgeet Kaur: 
Ammu on mu hinge toitnud lapsed ja nendega kontakti saavutamine on alati olnud imelihtne. Olin mõelnud erinevate kursuste peale, kuid ükski ei tundunud nii haarav. Ilmselt ei olnud selleks lihtsalt õige aeg. Kui minuni jõudis info antud kursus kohta, teadsin, et soovin seal osaleda ja kirjutasin kohe Kristelile. Olin totaalselt hilinenud ning kiri osavõtust jäi viimasele minutile. Kristel vastas mulle kiirelt ja kirjutas – Nagu siin elus ikka – kui midagi väga-väga tahta, siis alati saab. Olin õnnelik aga samas hakkas hirm minust võitu saama ja mõtlesin, kas tulen selle kõigega toime. Hirm just materiaalsuse ees, et kuidas ma küll sellega hakkama saan. Mõtlesin Kristeli sõnadele ja otsustasin  kohale minna ning võin öelda, et see oli minu elu üks õigemaid otsuseid kuna transformatsioon sai alguse just sealt. Mind paelusid kursuse teemad ning see mängulisus, mis oli seotud kursuse ülesehitusega. Samuti sobis see ka ajaliselt väga hästi.

Kursus oli täiesti imeline. Esimene nädalavahetus oli väga huvitav ja aeg lendas nii, et kellast ei teadnud midagi. Suurepärased inimesed ja väga armas ning toetav Kristel, kes oli kohale toonud palju inspireerivaid Õetajaid. Iga Õpetaja omanäoline ja oma sõnumiga. Kohati pani minu meel mind ikka proovile ka ja tahtis kontrollida, kas olen õiges kohas, kuid mida edasi, seda huvitavamaks ja kodusemaks kursus muutus. Tõesti – tundsin ennast seal nagu kodus koos oma perega. Tagasivaadates võib öelda, et see kursus muutis mind palju. Leidsin ülesse oma sisemise lapse ja hakkasin ennast armastama ning usaldama. Samuti meeldis mulle selle kursuse tasakaal. Kohati oli see meeletult intensiivne, mis suunas mugavustsoonist väljuma ja samas ääretult mänguline. Me naersime, me kallistasime, me mängisime, me õppisime, me nutsime, me usaldasime – kõik see muutis kursuse imeliseks. Põnev oli ka see, et vahepeal toimusid kursused teistes ruumides, mis andis võimaluse avastada sarnaseid kohti üle Tallinna.

See kursus võib muuta elu ning kui soovid midagi uut oma ellu, siis see on kindlasti võimalus. Mina olin endale enne kursust kirja pannud unistused ja nii kummaline kui see ka ei ole, siis need hakkasid üksteise järel täituma. Kursus aitas mul vabaneda hirmudest ja teha olulised otsused ning kardinaalsed muudatused elus. Olin ammu oodanud uut väljakutset ning just see kursus tõukas mind muudatuste poole. Soovisin aasta alguses uut väljakutset ning otsustasin hüpata tundmatusse. Tundsin, et vajan midagi uut ning tulin koos imelise tütrega puhkusele Uus-Meremaale õe juurde. Olin saavutanud usalduse elu vastu ja võtsin vastu need võimalused, mis mulle saadeti. Muidugi tekkis ka hirme, kuid Kristeli imeline toetus kandis mind nendest läbi ja kõik sujus lihtsalt suurepäraselt. Mõni nädal kohalpeal olles mõistsime, et soovime jääda kauemaks nii et nüüd annan õpetusi edasi teiselpool maakera. Imeline. Mulle tegi palju rõõmu see, et kohalikega rääkides olid nad väga vaimustuses laste joogast ning veidi aega tagasi sain esimese pakkumise teha proovitund ühes imearmsas lasteaias.

Tänan südamest kõiki, kellega sain sellel kursusel osaleda ja soovitan kindlasti sellest osa võtta, sest läbi  selle on võimalik kohtuda väga eriliste inimestega. Meie kursust läbis täielik kooskõla ja see energia, mis grupis tekkis on kirjeldamatu. Need koosveedetud ajad olid alati täis uusi muljeid ja lõbusaid jutte.

Samuti mõjub selline Intensiivne nädalavahetus füüsilisele kehale suurepäraselt. Igapäevatöös istusin 8h arvuti taga ja liikumine oli üsna piiratud, kuid kursusel tundsin, kuidas mu keha nautis liikumist ja muutus järjest painduvamaks. Mul pole kunagi lihtsas asendis põlved maha läinud, aga paari kuu möödudes avastasin imestusega, et ma olen painduma hakanud ning mu jalad puudutavad peaaegu põrandat. Lahe!