Loading Sündmused

Kõik

 • Sündmus event on möödas

Laste jooga õpetajate kursus 2019

märts 9 - september 15, 2019
Laupäev
9:30 e.l. - 6:00 p.l.
Taiji Klubi Pärnu mnt 102
Tallinn, Eesti

Kui laps või lapsed kuuluvad täna Su ellu kodus või tööl, või isegi kui alles mõtled lastega koosolemisest, siis see imeline kursus imeliste inimestega on just Sulle. Niisamuti on meie imeline laste jooga õpetajate kursus orienteeritud kõikidele, kel soov lähemalt tuttavaks saada iseendaga ning kujundada iseendast parim versioon ja oma elu muuta muinasjutuks, mis on täis küllust ja kus juhtuvad vaid imed ja veel suuremad imed. Eriti oodatud on mehed, sest lapsed väga ootavad meessoost eeskujusid ja joogaõpetajaid oma ellu.

Koolituse oleme kokku pannud lähtudes nii Universumi iidsetest tarkustest, kundalini jooga meistri Yogi Bhajani õpetustest kui ka isiklikest kogemustest. Eelnev kogemus joogast ei ole oluline.

Oma kogemusi ja teadmisi jagavad:

 

288-tunnise koolituse käigus omandad:

 • teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi nii kundalini joogast kui laste joogast;
 • nippe ja inspiratsiooni rõõmsate ja mänguliste tundide ja töötubade korraldamiseks nii täiskasvanutele kui lastele;
 • vahvaid ideid lastega ajaveetmiseks, sh laste jooga tundide läbiviimiseks;
 • ettevalmistuse õpetama lastele joogat vanuses kuni 18 aastat.

Lisaks:

 • oma sisemise lapsega kontakti leidmine ja selle hoidmine, *haavatud lapse tervendamine;
 • spetsiaalsed kriyad (harjutuste seeriad) ja meditatsioonid õpetajatele ja lastevanematele, et toetada eelkõige iseennast ja seeläbi teisi meie ümber;
 • õpid inspireerima lapsi keha, meele ja hinge tasandil;
 • õpid ise elama dharmalist elu;
 • tugevdad iseenda tervist, intuitsiooni, neutraalset meelt ja närvisüsteem;
 • õpid tundma iseennast ja avama oma täispotentsiaali;
 • saad endale juurde n.ö uue perekonna ehk toetava kogukonna teiste laste jooga õpetajate näol;
 • pühapäevahommikused Sadhanad (varahommikune joogapraktika).

Koolituse teemad, mida oodata:

 • Kundalini jooga intensiivkursus
 • Humanoloogia
 • Elutsüklid
 • Rasedus, sünd ja esimesed 40 elupäeva
 • Ema kui esimene õpetaja, isa kui teine õpetaja
 • Lapsepõlv joogalikust vaatenurgast
 • Sisemine laps
 • Lastele sobivad hingamistehnikad, asendid, lõdvestumistehnikad, visualiseerimine
 • Liikumisega meditatsioonid ja mantrad elava muusika saatel
 • Tantsud, mängud, rituaalid
 • Muinasjutud ja nende võluvägi. Lugude pajatamise kunst.
 • Lapse kaasamine tunnis ja tema tähelepanu hoidmine
 • Laste loovus ja kunstiteraapia
 • Teadlik suhtlemine ja küllusteadvus
 • Kuidas kavandada laste jooga tunde erinevas vanuses lastele
 • Kuidas olla inspireeriv ja edukas õpetaja ja/või lapsevanem töötades/kasvades koos lastega

Koolituse kestvus ja moodulite toimumisajad 2019 kevad:
I moodul 09.-10. märts
II moodul 23.-24. märts
III moodul 6.-7. aprill
IV moodul 20.-21. aprill
V moodul 4.-5.mai
VI moodul 18.-19.mai
VII moodul 1.-2. juuni
VIII moodul 15.-16. juuni
IX moodul 14.-15. september

Koolituspäevad kestavad laupäeviti kell 9.30-18.00 ja pühapäeviti kell 9.30-17.00. Koolituse kestvus on  4 kuud ja 288h, millest ca 50 % on auditoorset tööd ja 50% kodutööd. Koolitus toimub eesti keeles. Igal pühapäeval on ka varahommikune joogapraktika ehk Sadhana.

Kursuse lõpetamine 15. september 2019.

Tunnistus
Koolituse edukalt läbijad saavad tunnistuse nii eesti kui inglise keeles ja mille nn tracklistis on ära märgitud teemade loetelu, mis õppetöö käigus edukalt läbiti.

Koolituse maksumus ja registreerumine

NB! Säästa 333 eurot, sest tasudes kursuse eest kuni aasta lõpuni kehtib soodushind 1970 eurot (kursuse täishind 2303 eurot).

Koolituse kogumaksumus on 2303 eurot, mida on võimalik tasuda ka ositi. Ositi tasumisel ja tasudes alates 1. märts 2019 maksab kursus 10% rohkem. NB! Koolitus ei sisalda toitlustust. Selleks, et tagada koht grupis, palume end registreerida: kristel@lastejooga.ee ja kanda registreerimistasu 200 eurot (jääb koolituse kogumaksumuse sisse ja on tagastamatu) MTÜ Laste Jooga kontole SEB pangas: EE351010220210136220 märkides selgitusse osaleja nimi ja “Laste jooga kursus 2019 registreerumistasu”. Vajadusel koostame ka arve.

Toimumiskoht ja mida kaasa võtta
Moodulid toimuvad Tallinnas: Taiji Klubis, Õnnelaboratooriumis ja Kundalini Jooga Keskuses Dharamsaal. Kaasa võtta oma joogamatt, pleed, selga mugavad riided (soovitavalt valged või heledad), märkmik ja kirjapulk.

PS! Kui vajad ööbimist Tallinnas, siis oleme abiks ka selle leidmisel.

Imeliste kohtumiste ja koosloomisteni

Armastusega

 

Kristel, Katre, Sukhdev, Liina, Indrek, Janne, Ave, Kalev, Erki, Merilin, Liis ja üllatusesinejad.

 

Loe ka meie kursusel osalenute tagasisidet:

 

Kadi: Läbisin koolituse eelmisel kevadel ja võin kinnitatada, et see on täiesti elumuutev kogemus, mis annab uue vaatenurga absoluutselt kõigele. See annab Sulle endale võimaluse sisemiselt väga kiiresti kasvada ja boonusena saad kaasa ka oskused ja ideed, kuidas väikeste inimestega joogatada. Kui tahad tunda, et sa oled päriselt ka kõikvõimas, siis mine…päriselt ka! ”

 

Kaisa: “Ma tunnen, et kogu kursus on mind avardanud, olen õppinud ning leidnud vastuseid küsimustele, mis on mind pikalt painanud. Olen leidnud endas üles oma sisemise lapse. Vapustav teekond, intensiivne õpe ja suurepärased ideed on seda protsessi loonud ja saatnud, mille eest olen tänulik!”

 

Kristi: “Suurepärane kursus. Lasteaia õpetajad võiksid kõik sellel kursusel osaleda. Annab isiklikuks arenguks ning lastega töötamiseks väga palju praktilisi kogemusi. Samas oli piisavalt palju isiklikku toetamist õpetajana töötamiseks. Sellel kursusel kohtud enda sisemise minaga. Saad palju positiivset energiat, rõõmu ja rahulolu endasse.”

 

Marju: “Meeli ja maailma avardav. Leiad kontakti oma sisemise lapsega ja õpetusi-nippe-trikke, kuidas väga põnevaid lastejooga tunde läbi viia. Kui ma otsustaks lastejooga tunde mitte hakata läbi viima (mida loomulikult tahan, sest saadud inspiratsioon on piiritu), siis ei kahetseks ma kindlasti laste joogakursusele tulemist, kuna see kogemus ja teekond on isiklikul tasandil mulle palju õnne, rahu, tasakaalu ja innustust.”

 

Lea: “See kursus viib sind imelisele rännakule, kus sa õpid tundma iseennast, kundalini joogat, õpid armastama mantrate loitsimist, tantsimist, laulmist, juttude rääkimist, joonistamist, õpid loovust leidma igast hetkest. See on imeline aeg koos imeliste inspireerivate inimestega. Sa saad endale palju tööriistu, et olla see kes sa oled, et olla julge joogaõpetaja rollis. Rännaku lõppedes tunned end hoopis teise inimesena ja näed enda ees avanemas palju imepäraseid uksi. Kindlasti soovitan seda kursust teistele.”

 

Triin: “Kursus on väga hariv. Mulle väga meeldis, et see ei keskendunud ainult laste joogale. Siit kursuselt said iseendale ka väga palju. Õpetusi, kuidas oma elu paremaks muuta, olla teadlik ja elada hetkes. Kursus teeb meid paremaks inimeseks. Tohutu loovuse küllus, vahvad praktikad, enese ületamine.”

Kristel: “Mulle väga meeldib, et siin on suur rõhk KOOS olemisel-tegemisel-loomisel. Luuakse sõbralik hinnangutevaba grupienergia, kus puudub igasugune konkurents ja üksteist toetatakse tingimusteta. Sellist tunnet, nagu on sellisesse gruppi kuulumine pole enne tundnud ega oleks osanud ette kujutada.”

 

Gea: “100% inspireeriv ja sütitav. Mitte ainult tööks lastega, aga iseenda sisse vaatamiseks, jagamiseks, juba olemasolevate mõtete käivitamiseks ning uute genereerimiseks. Tundub, et see kursus jõuab igaühe juurde just täpselt sellel hetkel, kui ta jõudma peab ning seda sisetunnet, mis osalema meelitab, tuleb kõhklemata järgida, usaldada ning juhtuda lasta. Lastejooga õpetajate kursus ärgitas mind väga palju küsima – enda, laste, maailma, inimeste kohta. Küsima mitte tingimata teistelt vaid just enda sees. Et kuidas ma usun ja tahan, et maailm minus ja mu ümber toimiks. See kursus kandis mind nii oluliselt edasi minu oma teel kindlamalt kõndimisel ja selle eest maani kummardus.”

 

Helen: “Kui sulle meeldivad lapsed ja nendega mängimine siis see kursus on väga tore võimalus õppida lastega terviklikult tegelema. Lisaks sellele koged ja õpid ise elama terviklikult. Terve kursus on läbi mõeldud ja väekate õpetajatega läbi viidud. Väga ilus kogemus. Tänan!”

 

Maili: “See kursus muutis minu elu. Jah, see kõlab magusa ja odava koolitusreklaamina, aga see on tõsi. Olen ise töötanud õpetajana, eripedagoogina, koolitaja, mtü juhina, saanud magistrikraadi ja teinud muud väga maist. Ka täna töötan koolitaja ja lugemisnõustajana oma firmas Hooling, mille eesmärk on toetada kõiki, kes tegelevad igapäevaselt inimestega. Minu töö on reaalne ja tegus. Ja ometi usun ja tean, et on miski, mis on silmale nähtamatu. Miski, mis meenub just siis, kui seda kõige rohkem vaja on.

Sellel koolitusel ei saanud ma väga palju teadmiseid, ma ei õppinud midagi erakordset. Ma kogesin seda. Ma reaalselt sain aru, et kui inimene keskendub, suunab tähelepanu oma hingele, kehale ja laseb joogal end puudutada, siis juhtub midagi imelist. Kas mu elu on nüüd muutunud? Ei ole. Ma olen ikka mõnikord väga rõõmus ja mõnikord väga kurb, ma ikkagi töötan end tihti segaseks, ma ei oska ikka kuulata oma lähedasi ja enamasti ikka annan endast vaid parima. Muutunud on see, et ma tean, et jooga aitab mind, ma tean seda teerada, mis alati on minu jaoks avatud. Olin enne kolm aastat tegelenud kundalini joogaga ja teadsin, et keha ja hing mõnulevad, kui saavad liigutada ja olla selles mõnusas energias. Jooga ei ole minu jaoks vaid trenn, mida nautida kord nädalas. Jooga on minu jaoks äärmiselt praktiline abivahend, et elada oma tavalist igapäevaelu rahulolevamana ja õnnelikumana.

Ma lubasin jääda sellel kursusel endaks: ma võtsin vastu infot läbi enda. Tänu sellele sain luua mitmest valdkonnast uue suuna: lugemisjooga. Hoolingu laste lugemisjooga, mis aitab lastel läbi loovate mängude rõõmuga lugema õppida.

Sellel kursuse ajal kogesin palju vastuolusid: ma olin ääretult kaasas ja ääretult kaugel. Ma olin ekstaasis ja olin väsinud. Ma arvasin, et kõik on õige ja kõik on vale. Ja ma õppisin just läbi enda tunnete kõige rohkem: lubasin olla, ei põgenenud ära, lihtsalt olin.

Olen tohutult tänulik, et sain sellel kursusel osaleda. Ma ei saa enam kunagi olla endine. Kui oled kord laste jooga õpetaja, siis tekib mingi seletamatu tunne, et tahaks olla parem enda ja maailma ja kõigi laste vastu. Olen tänulik kõigile inimestele, keda sellel kursuses kohtasin. Ja tänulik endale, et ma lubasin olla endal mina ise.”

 

Külliki: “See kursus on üks imeline teekond. Teekond eelkõige iseendani. Kontakti loomine oma hingega. Selle käigus olen õppinud usaldama, alistuma, oma kõikvõimsust märkama ja kasutama ning olema kohal. Leidsin endas üles lapselikkuse, mängulisuse, rõõmu. Kuhu nad küll vahepealsetel aastatel kadunud olid?! Aitäh-aitäh-aitäh iseendale, et tulin laste joga õpetajate kursusele!”

Klarika: “Soovitan väga seda kursust, sest:

1) oma emakeeles

2) saab palju teadmisi Kundalini joogast

3) enesearenguks suurepärane kursus

4) et mõista paremini lapsi… ja iseennast.”

 

Evelyn: “Mulle väga meeldis see kursus. Ma soovitan seda kursust kõigile lastega emadele. Siit kursuselt olen saanud väga palju kasulikku informatsiooni, kuidas lastega suhelda, kuidas enda sisemise laspega kontakti saada. Siia kursusele võiks registreeruda meesterahvad ka. Oleks tore, kui väikestel poistel oleksid meesterahvast eeskujud (joogaõpetaja näol). Siin kursusel kohtud väga paljude teiste inimestega, suurepäraste õpetajatega. See kursus puudutab sind hinge tasandil, muudab sind kindlasti õnnelikumaks inimeseks. See kursus annab sulle võimaluse vaadata enda sisse ja annab tööriistad, kuidas läbi meie väikeste laste, saame muuta maailma paremaks. Kursuselt saad palju häid mõtteid, kuhjaga loovust ja inspiratsiooni. /“Kõik inimesed on head ja iga teo taga on hea kavatsus”

 

Katrin: “Ma soovitan seda kursust teistele juba sellepärast, et hakata oma last paremini tundma (tema tegevusi, tema mõjutatust elutsüklitest) ja teadlikult teisiti suhtlema. Lisaks leian, et see kursus on inimesteke endale väga tervendav ja jõudu andev, saades ühendust ka oma sisemise lapsega ning hakates mõistma enda igapäevast käitumist, elutsüklitest mõjutatud olukordi ning saades aru, et sina ise oledki kõige tähtsam – seda kõike Kundalini jooga teadmiste abil.”

 

Aive: “Kui sa tunned südame kutset kursusel osaleda, võta see kutse vastu. Ainult südamega näed kõige olulisemaid asju ja süda ütleb sulle, mis on sinu jaoks vajalik ja õige tee. Iga moodul sellel kursusel lihvib sind oma tahu pealt, et lõpuks saaks välja kooruda puhas ja särav teemant. See kursus äratab sinu sisemise päikese, avab sinu südame ja aitab sinu sisemist last tervendada. Ühtlasi saad sa tuge ja selgust, kuidas inimesena siin maailmas nõnda elada, et sul on jõudu ja energiat ka teiste jaoks olemas olla ning neid toetada, oma õpilasi toetada.”

 

Kaisa: “Oma sügaval sisimas oleme me kõik lapsed. Ja kuidas saakski lapsega paremini kontakti saada kui läbi mängimise. See kursus avab su loovuse. Kui on vaja joonistada, võid pliiatst lihtsalt usaldada ja oma mõtte tagaplaanile jätta. See pilt tuleb imeline. Ja see tants tuleb imeline. Sa õpid kursusel olema sina ise. Sa tuled automaatrežiimist välja ja sa saad nii palju vajalikku elutarkust naise ja mehe suhte kohta, ema ja lapse suhte kohta. Sa saad aru, et jooga tähendab ühendust ja sa ajad oma juured sügavale maasse, et sa saaksid kõrgustesse tõusta. Tule tee see imeline rännak läbi ja Sinus avaneb midagi uut. Lisaks saad väga armastava ja toetava kogukonna täieõiguslikuks liikmeks.”

 

Eike: “Soovitan soojalt seda kursust kõigile, kes vähegi tegelevad või on plaanis tegeleda lastega.

See pole lihtsalt laste jooga kursus, selle imelise teekonna käigus saadakse vastused aastaid kestnud küsimustele laste, iseenda ning ümbritseva maailma kohta. Kursus on niivõrd avardav, et tajud kuidas toimub järjepidev teadlikkuse juurdevool. Mulle väga meeldis see kuidas olid üles ehitatud kursuse moodulid. Õpetajatena olid kaasatud mitmed oma ala asjatundjad. Lahati huvitavaid teemasid ja rakendati uusi teadmisi praktikas. Kõik oli niivõrd põnev, et ei pannud tähelegi kuidas aeg lendas. Kursuse korraldaja Kristel teeb oma tööd suure südamega, mistõttu kursusel osalejad tundsid end täielikult hoituna. Kõik oli alati suurepäraselt organiseeritud. Seda on raske sõnadesse panna milline tänutunne mind valdab, kui mõtlen läbitud kursusele. See on suur kingitus! Mul on nüüd lisaks praktilisele kogemusele ja uutele teadmistele ka toetav ja abivalmis jooga pere. Pole küsimust, millele ei leiduks vastust või lahendust. Oleme üks tervik ja selle jõud on niivõrd võimas. Iga asi jõuab Sinu ellu täpselt õigel ajal. Kuula oma südant ja usalda.”

 

Kalli: Lastejooga on võrratu! Julgen seda kinnitada, sest olen näinud ja kogenud selle imelist toimet!

Kogesin seda isiklikult lastejooga õpetajate kursusel, olles tulvil siirast avastamisrõõmu, mängulusti ja loovust. Kohtusin taas särasilmse tüdrukuga, kes armastab naerda ja mängida, oskab tunda rõõmu lillest ja puust ja kastepiisast rohukõrrel, kes armastab ennast ja ümbritsevat maailma! Tõesti, see oli üllatav, kui palju meie tõelisest olemusest aastatega kaotsi võib minna…Olles viimase kümnendi oma elust pühendanud nooremale lapsele ja perele, õppides selle kõrvalt täiesti uue eriala, jõudsin mõned aastad tagasi arusaamisele, et kuigi kõik on justkui paigas, vajan veel midagi … Minu erialased teadmised said magistrantuuris täiendatud, igapäevane praktiline töökogemus laste ja peredega leidis väljundi juhendades kõrgkoolis lapsehoidjate eriala tudengeid ning viies läbi lapsevanemate vestlusringe, kuid miski minus otsis veel avaldumist… Soovisin vabadust ja võimalust olla mina ise, ilma valede ja intriigideta, ilma piirangute ja hirmudeta. Elada enda sisetunnet usaldades, olles inspireeritud ja loov…Soovi ja Sulle vastatakse, nii saabus mu ellu lastejooga õpetajate koolitus ☺ ja seejärel rahvusvaheline Karam Kriya I astme Kundalini jooga õpetajate koolitus <3 Olles ema kolmele imelisele ja erilisele lapsele, olen mõistnud, et iga inimene on erakordne, igaühes on peidus kordumatus. Unistan, et kõigi inimeste potentsiaal saaks täielikult avalduda ning suudaksime igas hetkes õnnelikud ja tänulikud olla. Usun, et olles heas kontaktis oma tõelise olemusega, suudame luua enese ümber ja sees rohkem rõõmu ja rahulolu. Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Jogi Bhajan on öelnud: „ Happyness is Your Birthright, live it“ ja seda uskumust soovin ma jagada. Lastejooga õpetajate koolitus tõi mu ellu uued, toetavad ja imelised kaasteelised, kasvatas usaldust elu ja inimeste vastu, avas uusi vaateid elule, suurendas loovust, tasakaalustas keha ja meelt, inspireeris ja õpetas tingimusteta armastama! Sellest saabki kõik alguse – Armastusest Elu vastu <3 Sufide traditsioonist pärinev tarkus ütleb, et „Hinge poolt juhitud olek on eluoskus, mida lapsed õpetavad täiskasvanutele“ ja ma tõesti usun, et lapsi usaldades saame targemaks  Tagasiside ühe nutika joogalapse emalt olgu selle kinnituseks: „Miia on joogast tohutus vaimustuses. Ta arvab, et jooga võiks iga päev olla. Räägib mulle ka kodus kuidas ma peaksin oma keha kuulama ☺ .“Olen südamest tänulik võimaluse eest olla lastejooga kaaslaseks kõigile lastele, kellega sellel põneval teekonnal kohtume! Aitäh Kristel Manavjeet Kaur, aitäh armsad Õpetajad, aitäh kallid kaasteelised” <3

 

Kätlin: “Minu jaoks oli see kursus kui üks suur kingitus. Ta tuli mu ellu nii ootamatult, aga samas ka nii õigel ajal. Ja see, kuidas kõik siis liikuma hakkas, seda ei suuda ka ise praegu uskuda. Vaatan tagasi ja muigan – inimesed teevad plaane, unistavad, visualiseerivad… Mis kõik on muidugi tore ja õige… Aga mulle lihtsalt tuli nö kingitus, mille peale sellisel kujul ma kunagi mõelnud polnud ja mis isegi pool aastat tagasi oleks mulle endale tundunud a’la hea nali.

Aga mäletan, et esimesele kohtumisele läksin puhta lehega ja lubadusega, et olen kõigele avatud, ilma eelarvamuste ja hinnanguteta ja vaatame, kuhu ja kuidas ja kas üldse see kuhugi viib. Ma sõna otseses mõttes lasin end voolul kanda… Ja ma olen nii tänulik sellele voolule, sellele kogemusele, toredatele kaasreisijatele, et olen nüüd siin ja teengi lastele joogatunde.

Kõige rohkem õpetas see kursus usaldama elu, aktsepteerima nii end kui teisi kui olukordi, mitte süüdistama, kritiseerima, hinnanguid andma. Ma õppisin elu nautima. Kuigi jah, ma elan samas korteris, mul on sama mees, kes on superpeegeldaja 🙂 Mu lapsed on sama elavad ja nõudlikud nagu varem ja mul on sama Palju kohustusi ja sama Palju aega… aga minu suhtumine on muutunud ja tänu sellele on elu nii palju lihtsamaks muutunud. See kursus andis nii palju just enda jaoks, läbi selle ka hakkasin end armastama, ja vaatan iga päev peeglisse ja ei suuda uskuda kui Ilus ma olen

Laste jooga tunnid on aga jätkuv enese- ja elu avastamine. Lapsed on nii vahetud ja annavad nii siirast tagasisidet ning samuti on kohe tunnist aru saada, kas ma ise olen kohal ja naudin või olen hõivatud teistele meeldimisega.

Ühesõnaga, ma olen siiralt tänulik, et see juhuslikult mulda kukkunud seeme on kasvama läinud. Nüüd pean vaid ootama – on ta püsik vòi üheaastane ilutaim, või kõigest läbikasvav ja kestev umbrohi 🙂 Ma olen kõigiks neiks valmis ja aktsepteerin oma taime just sellisena nagu ta on 🙂

Aitähh sulle, Kristel!

Sat Nam!”

 

Lilian: “Ammu on mu hinge toitnud lapsed ja nendega kontakti saavutamine on alati olnud imelihtne. Olin mõelnud erinevate kursuste peale, kuid ükski ei tundunud nii haarav. Ilmselt ei olnud selleks lihtsalt õige aeg. Kui minuni jõudis info antud kursus kohta, teadsin, et soovin seal osaleda ja kirjutasin kohe Kristelile. Olin totaalselt hilinenud ning kiri osavõtust jäi viimasele minutile. Kristel vastas mulle kiirelt ja kirjutas – Nagu siin elus ikka – kui midagi väga-väga tahta, siis alati saab. Olin õnnelik aga samas hakkas hirm minust võitu saama ja mõtlesin, kas tulen selle kõigega toime. Hirm just materiaalsuse ees, et kuidas ma küll sellega hakkama saan. Mõtlesin Kristeli sõnadele ja otsustasin kohale minna ning võin öelda, et see oli minu elu üks õigemaid otsuseid kuna transformatsioon sai alguse just sealt. Mind paelusid kursuse teemad ning see mängulisus, mis oli seotud kursuse ülesehitusega. Samuti sobis see ka ajaliselt väga hästi.

Kursus oli täiesti imeline. Esimene nädalavahetus oli väga huvitav ja aeg lendas nii, et kellast ei teadnud midagi. Suurepärased inimesed ja väga armas ning toetav Kristel, kes oli kohale toonud palju inspireerivaid Õpetajaid. Iga Õpetaja omanäoline ja oma sõnumiga. Kohati pani minu meel mind ikka proovile ka ja tahtis kontrollida, kas olen õiges kohas, kuid mida edasi, seda huvitavamaks ja kodusemaks kursus muutus. Tõesti – tundsin ennast seal nagu kodus koos oma perega. Tagasivaadates võib öelda, et see kursus muutis mind palju. Leidsin ülesse oma sisemise lapse ja hakkasin ennast armastama ning usaldama. Samuti meeldis mulle selle kursuse tasakaal. Kohati oli see meeletult intensiivne, mis suunas mugavustsoonist väljuma ja samas ääretult mänguline. Me naersime, me kallistasime, me mängisime, me õppisime, me nutsime, me usaldasime – kõik see muutis kursuse imeliseks. Põnev oli ka see, et vahepeal toimusid kursused teistes ruumides, mis andis võimaluse avastada sarnaseid kohti üle Tallinna.

See kursus võib muuta elu ning kui soovid midagi uut oma ellu, siis see on kindlasti võimalus. Mina olin endale enne kursust kirja pannud unistused ja nii kummaline kui see ka ei ole, siis need hakkasid üksteise järel täituma. Kursus aitas mul vabaneda hirmudest ja teha olulised otsused ning kardinaalsed muudatused elus. Olin ammu oodanud uut väljakutset ning just see kursus tõukas mind muudatuste poole. Soovisin aasta alguses uut väljakutset ning otsustasin hüpata tundmatusse. Tundsin, et vajan midagi uut ning tulin koos imelise tütrega puhkusele Uus-Meremaale õe juurde. Olin saavutanud usalduse elu vastu ja võtsin vastu need võimalused, mis mulle saadeti. Muidugi tekkis ka hirme, kuid Kristeli imeline toetus kandis mind nendest läbi ja kõik sujus lihtsalt suurepäraselt. Mõni nädal kohalpeal olles mõistsime, et soovime jääda kauemaks nii et nüüd annan õpetusi edasi teisel pool maakera. Imeline. Mulle tegi palju rõõmu see, et kohalikega rääkides olid nad väga vaimustuses laste joogast ning veidi aega tagasi sain esimese pakkumise teha proovitund ühes imearmsas lasteaias.

Tänan südamest kõiki, kellega sain sellel kursusel osaleda ja soovitan kindlasti sellest osa võtta, sest läbi selle on võimalik kohtuda väga eriliste inimestega. Meie kursust läbis täielik kooskõla ja see energia, mis grupis tekkis on kirjeldamatu. Need koosveedetud ajad olid alati täis uusi muljeid ja lõbusaid jutte.

Samuti mõjub selline Intensiivne nädalavahetus füüsilisele kehale suurepäraselt. Igapäevatöös istusin 8h arvuti taga ja liikumine oli üsna piiratud, kuid kursusel tundsin, kuidas mu keha nautis liikumist ja muutus järjest painduvamaks. Mul pole kunagi lihtsas asendis põlved maha läinud, aga paari kuu möödudes avastasin imestusega, et ma olen painduma hakanud ning mu jalad puudutavad peaaegu põrandat. Lahe!”

 

Monika: “Kristeli lastejooga koolitus – seda on vaja kõigepealt sulle endale, et hakkaksid paremini tajuma oma kohta ja missiooni siin ilmas. Seejärel saad hakata andma teistele ja väga tänuväärne on jagada oma tarkusi edasi lastele, sest nemad on ju meie tulevik. Võta koolitust kui põhjalikku puhastuskuuri ja SPA protseduure, enda vormi viimist ja naeruteraapiat. Soovitan soojalt – Sa ei kahetse!”

 

Grete: “Koolitus, mille jooksul ma sain olla laps, naine, jumalanna, inimene, haldjas, draakon, ema, laulja, tantsija, sõber, kunstnik ja kondiväänaja! Sain teada, et see kõik ja palju muud, on minus kogu aeg olemas! Absoluutselt KÕIK on meis alati olemas olnud, lihtsalt vahel mõni võime magab kuskil sügaval sees paksu teki all ja vajab väikest äratust! Sain juurde julgust usaldada elu ja intuitsiooni ja lihtsalt olla vaba. Ja ausalt, kõik lihtsalt voolab ja särab! Ja muidugi minu sisemine laps on nüüd palju julgem ja vabam ja käib minuga igal pool kaasas, aidates mul kõike toredat märgata ja igas asjas mängu näha! Mul on nii hea meel, et ma saan seda ka väikeste inimestega joogatundides jagada! Üldiselt, ma ei oskaks soovitada täiuslikumat koolitust!”

 

 

 

Sündmuse andmed

Algus:
märts 9, 2019 @ 9:30 e.l.
Lõpp:
september 15, 2019 @ 6:00 p.l.
Sündmus kategooriad:
,

Toimumiskoht

Taiji Klubi
Pärnu mnt 102
Tallinn, Eesti
+ Google Map
Koduleht:
http://www.taijiklubi.ee