Aive Roots
Aive Roots

Children’s yoga teacher

E-mail: aive.roots@gmail.com
Phone: 58049712
Area: Tartu

Information for classes:
https://www.facebook.com/DeviReikiStuudio

Classes for children aged:
3 – 6
7 – 11

I have worked as a schoolteacher for 15 years. In recent years, my attention has been drawn towards yoga and meditation. As a logical continuation by following my hearts guidance and desire, I found my way to the children’s yoga teacher training course. One complements the other, and it brings joy both to children and myself.

During my studies of becoming a children’s yoga teacher I learned how to heal and forgive myself, it has brought new recognition to my life. The continuous work with myself was at first a bit chaotic but soon through the teachings I became more aware of the practice of self-development. Today meditation and yoga are a part of my every day life. I have learned to listen to and accept myself and I am still learning every day not to label myself.

I am still a student in this school we call life. J In children’s yoga classes we go on a journey and feel the joy of joint creative activities. We practice yoga exercises and learn to cope with our emotions and everyday challenges. Read more about my children’s yoga classes from our FaceBook page Devi Reiki Stuudio under the section (photos): Our classes and teachers.

You are very welcome!

Until our joyful meet! 🙂

Mulle meeldib väga, et õpetaja läheneb tunnile loominguliselt ja lapsed saavad joosta ning rahmeldada. Samas ei puudu tunnist traditsioonilised jooga poosid, juba varakult saab põnn aimu jooga põhitõdedest. Tunni algus, kus lapsed istuvad ringis ning igaühel on võimalus rääkida oma nädalast ja sellest, kuidas neil on läinud, on väga teraapiline. Laps tuleb joogatunnist koju rahulikuna ja puhanuna. 🙂

 

Minu tütar Mia ütleb, et talle meeldib tunnis teha konna, lõvi ja teisi asju. Meeldivad mängud ja jooga muusika. Tihti palub ta hommikul lasteaeda sõites panna mängima lastejooga laulude plaadi. Olles käinud aastakese lastejoogas, hakkas Mia suvel ka kodus poose võtma. Küsisin, et mis sa teed? Vastuseks sain, et kas sa ei näe, jooga puud! Mia oli siis vaid kolmeaastane.

Natalia Laaneväli

Laps õpib joogas pöörama tähelepanu väliselt sisemisele, see ongi jooga põhieesmärk. On väga hea kui sellega tehakse algust juba varakult. Laste puhul on oluline, et laps saab joogast esimese positiivse kogemuse: tore õpetaja, rahulik, mänguline ja pisut eriline olemine. Isegi kui järg peaks vahepeal kaduma, on selle kogemuse põhjal hiljem lihtsam ja loomulikum jooga juurde tagasi tulla.

Minu lastel tekkis selge seos joogaõpetaja ja majaga, kus tunnid toimusid. See oli nende jaoks nagu üks eriline maailm ja tihti, kui sealt mööda sõidame, küsivad nad ikka õpetaja kohta ning meenutavad tema tunde laia naeratusega. Püüame sel aastal jälle ka pisut regulaarsemalt tundides käima hakata. Joogaga on see hea asi, et see ei sea sulle tingimusi ja ootab sind alati tagasi.

Yoko Alender
“Soovitan väga seda kursust, sest: 1. oma emakeeles 2. saab palju teadmisi Kundalini joogast 3. enesearenguks suurepärane kursus 4. et mõista paremini lapsi… ja iseennast.”
Klarika Varik

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.