Ave Palu
Ave Palu

Children’s Yoga Teacher Training Tutors

Ave Palu (Sarab Atma Kaur)

I first encountered Kundalini Yoga about 10 years ago when a dear friend of mine invited me to a yoga class. I immediately knew that this was for me and I started practicing yoga very often for some years. After a few years sports became a priority in my life and yoga had to take the backstage. I returned to yoga in 2011, I had become a mother for two children and at one point I realized that I needed more time to be with myself. I started my studies to become a children’s yoga teacher in 2012. I bow myself to my teacher Eha Kooser, who encouraged me to participate in the course. I am humbly grateful to Atma Singh and Siri Gopal Kaur for the teachings and all my peers. It was at the children’s yoga teacher training course that I finally knew with all certainty that I was on the right path. In 2014 I started my studies to become a Kundalini Yoga teacher under the guidance of Amrit Nam Sarovar.
In 2014 I started teaching children’s yoga in my hometown Viljandi and children’s yoga and Kundalini Yoga classes in Tartu.

I find that the biggest challenge in life is to be myself and keep moving on with a smile on my face despite the difficulties of life and Kundalini Yoga is like a box of tools, which contains all the necessary means to do just that.

For more informationhttp://kundaliniyoga.ee

Mulle meeldib väga, et õpetaja läheneb tunnile loominguliselt ja lapsed saavad joosta ning rahmeldada. Samas ei puudu tunnist traditsioonilised jooga poosid, juba varakult saab põnn aimu jooga põhitõdedest. Tunni algus, kus lapsed istuvad ringis ning igaühel on võimalus rääkida oma nädalast ja sellest, kuidas neil on läinud, on väga teraapiline. Laps tuleb joogatunnist koju rahulikuna ja puhanuna. 🙂

 

Minu tütar Mia ütleb, et talle meeldib tunnis teha konna, lõvi ja teisi asju. Meeldivad mängud ja jooga muusika. Tihti palub ta hommikul lasteaeda sõites panna mängima lastejooga laulude plaadi. Olles käinud aastakese lastejoogas, hakkas Mia suvel ka kodus poose võtma. Küsisin, et mis sa teed? Vastuseks sain, et kas sa ei näe, jooga puud! Mia oli siis vaid kolmeaastane.

Natalia Laaneväli

Laps õpib joogas pöörama tähelepanu väliselt sisemisele, see ongi jooga põhieesmärk. On väga hea kui sellega tehakse algust juba varakult. Laste puhul on oluline, et laps saab joogast esimese positiivse kogemuse: tore õpetaja, rahulik, mänguline ja pisut eriline olemine. Isegi kui järg peaks vahepeal kaduma, on selle kogemuse põhjal hiljem lihtsam ja loomulikum jooga juurde tagasi tulla.

Minu lastel tekkis selge seos joogaõpetaja ja majaga, kus tunnid toimusid. See oli nende jaoks nagu üks eriline maailm ja tihti, kui sealt mööda sõidame, küsivad nad ikka õpetaja kohta ning meenutavad tema tunde laia naeratusega. Püüame sel aastal jälle ka pisut regulaarsemalt tundides käima hakata. Joogaga on see hea asi, et see ei sea sulle tingimusi ja ootab sind alati tagasi.

Yoko Alender
“Soovitan väga seda kursust, sest: 1. oma emakeeles 2. saab palju teadmisi Kundalini joogast 3. enesearenguks suurepärane kursus 4. et mõista paremini lapsi… ja iseennast.”
Klarika Varik

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.