Kristiina Saul
Kristiina Saul

Children’s yoga teacher

E-mail: kristiinale@yahoo.com
Phone: 5053682
Area: Viimsi, Harku, Muraste, Vääna-Jõesuu

Information for classes:
Viimsi Huvikeskus
Põnnipesa lasteaed
Harkujärve Põhikool
Muraste Kool
Vääna-Jõesuu Kool 

Classes for children aged:
2 – 6
7 – 12

I am Kristiina. By practicing Kundalini yoga I have also received a spiritual name – Sukh Dhyan Kaur. This name means the divine princess who attains a divine inner peace using the art of meditation. I have practiced Kundalini yoga for about 7 years and at the moment am in training to become a Kundalini yoga teacher. In recent years Kundalini yoga and its philosophy have smoothly become a part of my lifestyle. I teach children’s yoga and also yoga for adults. I organize fun children’s camps and birthdays. I also organize power circles for women.

I have also studied the journey-method created by Brandon Bay and help grown-ups and children alike to let go of whatever is preventing them to live a great life.

I like to be around children, they inspire me. I am a mother to two children myself – I have a 5-year-old son and a 11-year-old daughter. Doing yoga with children or just enjoying their company I invite them to trust themselves and to stay open, bright and brave to walk the path of their hearts destinies.

Mulle meeldib väga, et õpetaja läheneb tunnile loominguliselt ja lapsed saavad joosta ning rahmeldada. Samas ei puudu tunnist traditsioonilised jooga poosid, juba varakult saab põnn aimu jooga põhitõdedest. Tunni algus, kus lapsed istuvad ringis ning igaühel on võimalus rääkida oma nädalast ja sellest, kuidas neil on läinud, on väga teraapiline. Laps tuleb joogatunnist koju rahulikuna ja puhanuna. 🙂

 

Minu tütar Mia ütleb, et talle meeldib tunnis teha konna, lõvi ja teisi asju. Meeldivad mängud ja jooga muusika. Tihti palub ta hommikul lasteaeda sõites panna mängima lastejooga laulude plaadi. Olles käinud aastakese lastejoogas, hakkas Mia suvel ka kodus poose võtma. Küsisin, et mis sa teed? Vastuseks sain, et kas sa ei näe, jooga puud! Mia oli siis vaid kolmeaastane.

Natalia Laaneväli

Laps õpib joogas pöörama tähelepanu väliselt sisemisele, see ongi jooga põhieesmärk. On väga hea kui sellega tehakse algust juba varakult. Laste puhul on oluline, et laps saab joogast esimese positiivse kogemuse: tore õpetaja, rahulik, mänguline ja pisut eriline olemine. Isegi kui järg peaks vahepeal kaduma, on selle kogemuse põhjal hiljem lihtsam ja loomulikum jooga juurde tagasi tulla.

Minu lastel tekkis selge seos joogaõpetaja ja majaga, kus tunnid toimusid. See oli nende jaoks nagu üks eriline maailm ja tihti, kui sealt mööda sõidame, küsivad nad ikka õpetaja kohta ning meenutavad tema tunde laia naeratusega. Püüame sel aastal jälle ka pisut regulaarsemalt tundides käima hakata. Joogaga on see hea asi, et see ei sea sulle tingimusi ja ootab sind alati tagasi.

Yoko Alender
“Soovitan väga seda kursust, sest: 1. oma emakeeles 2. saab palju teadmisi Kundalini joogast 3. enesearenguks suurepärane kursus 4. et mõista paremini lapsi… ja iseennast.”
Klarika Varik

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.