Uus lastejooga hooaeg on alanud

Uus lastejooga hooaeg on alanud

Märkamatult on saabunud september, esimene sügiskuu. Punavad pihlakad, värvilised astrikimbud ja ranitsatega koolijütsid annavad kõigile märku, et ühtlasi on alanud ka uus ja vahva kooliaasta.

Uus õppeaasta tõi kaasa uue hooaja alguse tähistamise ka kõikidele lastejooga juhendajatele. Et uuele õppeaastale hoogu juurde anda, koguneti septembrikuu alguses Aruküla külje all Rajamaal asuvasse joogakeskusesse, mille asutaja on Mehhikost pärit kundalini jooga õpetaja Sukhdev Kaur Khalsa. Kohtumisele olid kaasatud ka õpetajate pereliikmed, kellede hulgas oli ka palju erinevas vanuses lapsi. Vabas õhkkonnas ja mõnusas iseloovas olemises oli kõigil kohalviibijatel võimalik nautida loodust, teha lõket, kokata, mängida, arutleda, leida uusi toredaid sõpru jne. Lisaks jagati infot erinevate koolituste ja koosloomiste kohta. Osalejate endi poolt hoole ja armastusega valmistatud imemaitsev õhtusöök ning aruteluringi lõpetanud ühismeditatsioon koondasid rõõmsa pärastlõuna meeldejäävaks ja inspireerivaks tervikuks. Järgmine lastejooga õpetajate sangati kohtumine saab toimuma oktoobrikuus Pärnus Janne Ristimetsa Tantsustuudios

Suur tänu kõikidele väikestele ja suurtele joogidele ja jogiinidele ning uute joogarõõmsate kohtumisteni!

Kuna jooga tundidega saab liituda igal ajal, siis sobiva laste jooga õpetaja või asukoha leiab siit

Noored alates 13. eluaastast saavad käia ka täiskasvanutele mõeldud tundides. Õpetaja ja koha leiab siit

PS Kui tunned kutset saada ise laste jooga õpetajaks või lihtsalt paremaks inimeseks oma igapäeva rollides ja tegemistes, siis tule õppima laste jooga õpetajaks või soovita seda kellelegi, kellele see imeline kursus võiks sobida. 2018 a märtsis algava kursuse täpsema info ja ajakava leiad siit (grupis mõni vaba koht veel on).

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.